Wymarzona Stadnina dla Koni Playmobil

Jedną z najbardziej popularnych serii Playmobil jest Stadnina Koni. Jednolita kolorystyka oraz ta sama skala zabawek, sprawia, iż można zbudować potężną stadninę koni. Zaczynając od wybiegu dla koni (art. 5227), przez stację opieki nad końmi (art. 5225), trening woltyżerki (5229), turniej jeździecki (art. 5224), kończąc na stadninie dla kucyków (art. 5222).

Jednym z największych zestawów jest duża stadnina koni z boksami stajennymi (art. 5221). Stadnina po rozłożeniu ma 55 cm szerokości a dzięki dbaniu o szczegóły wygląda bardzo realistycznie. Podzielona jest na cztery boksy, każdy z nich można podpisać imieniem konia lub jego właściciela. Kilka naklejek jest pustych, dzięki czemu istnieje możliwość wpisania własnych imion dla pupili. Zestaw dodatkowo uzupełniony jest o dwie figurki opiekunów Playmobil oraz dwa dorosłe konie i jedno źrebię. Zestaw zawiera także płoty i bramy, które pozwolą zbudować osobny wybieg dla każdego konia. Cztery koty, rodzina jeży oraz małe ptaszki jeszcze bardziej urzeczywistniają życie na wsi oraz stadninę dla koni. W zestawie znajdziemy także mnóstwo akcesoriów do pielęgnacji koni. Warto wspomnieć o siodłach, lejcach, szczotkach, jedzeniu, ławce a nawet drzewie oraz łopacie i widłach. Stadnina Playmobil ma także miejsce na snopki siana oraz medale i puchary zdobyte w różnych turniejach jeździeckich. Każdy element, nie tylko dekoracyjny, ma swoje miejsce na półce lub haku wewnątrz stadniny.

Dodatkową zaletą zestawu jest ilość elementów oraz jego wielkość. To wszystko sprawia, że zabawką może się bawić kilkoro dzieci. Zaproś koleżanki i kolegów i stwórzcie swoją, wymarzoną Stadninę dla Koni Playmobil!

Dodaj komentarz