Witaj w świecie zabawek Playmobil

Każdy z nas ma hobby, które przenosi nas do innego świata. Zainteresowania, które sprawią, że zapominamy o problemach i otaczającej nas rzeczywistości. Dorośli cieszą się dobrą książka, płytą ulubionego zespołu, sportem a co z naszymi pociechami? Ja z dzieciństwa zawsze z uśmiechem na twarzy wspominam klocki. Kilka kartonów ludzików, kolorowych elementów, zwierzątek, drzew i domków sprawiało, że nigdy się nie nudziłam a jedyną granicą udanej zabawy była wyobraźnia. Dzisiaj jest to jeszcze prostsze a wszystko za sprawą Playmobil.

Playmobil to marka klocków o zróżnicowanej tematyce, w ofercie są serie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawki zostały wyprodukowane w Niemczech, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Poszczególne zestawy można ze sobą łączyć, dodatkowo wszystkie elementy wykonane są w tej samej skali. Zabawki wyróżniają się trwałością kolorów, łatwością w pielęgnacji i zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Oglądając ostatni katalog Playmobil wiedziałam, że zabawki staną się hitem. Zachwyciły mnie nie tylko kolory, ale pomysły na zawartość danego zestawu. Warto przy tym wspomnieć, że w katalogu są aż 33 różne serie, z czego 11 przeznaczonych jest zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Jedną z moich ulubionych kategorii jest stadnina koni Playmobil, którą można połączyć z gospodarstwem na wsi. Łącznie to 30 zestawów, z których można tworzyć, układać a przede wszystkim kształtować osobowość, rozwijać fantazję i kreatywność. Chłopców z pewnością zainteresuje seria Playmobil Piraci, którzy są gotowi wyruszyć w pogoń za skarbem. Każdy chłopiec może stworzyć inną historię wojen i bitew piratów z żołnierzami, pływać na nieznanych wodach, odnaleźć skarb i przygodę. A co powiecie na Playmobil Top Agents? To idealny wybór dla supertajnych, małych agentów, którzy walczą przeciwko odrażającym robogangsterom. Odległa przyszłość jeszcze nigdy nie była tak blisko. Daj się porwać fantazji i dowiedz się czym jest wielofunkcyjna latarka UV, jak działa kamera szpiegowska lub czym jest RC Modul Plus Set. Brzmi tajemniczo? To dopiero początek bo każda dziewczynka powinna odwiedzić Baśniowy Pałac. To seria stworzona specjalnie dla romantyczek. Już teraz każda mała dama może stworzyć swoje wymarzone królestwo i poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Seria wyróżnia się przepięknymi, delikatnymi kolorami, posiada wiele postaci ze świata magii: wróżki, pegazy, elfy oraz czarodziejki.

Ogromną zaletą tych zabawek jest przedział wiekowy. Są idealne dla dzieci już od 1,5 roku życia. Specjalna seria Playmobil 1.2.3 charakteryzuje się przyjazną kolorystyką i opływowymi kształtami, które pomagają naszym najmłodszym pociechom w rozwoju i uczą je poprzez zabawę.

Warto nadmienić, że nie jest to zabawka tylko dla jednego dziecka. Klocki łączą przyjaciół i rodzeństwo przy wspólnej zabawie, razem mogą zwyciężać bitwy, gonić złodziei czy szukać księcia z bajki.

J”

Dodaj komentarz