Tim – figurka Playmobil w podróży dookoła świata

Z okazji 40-lecia istnienia firmy Playmobil jedną z atrakcji oraz ciekawostek było stworzenie oryginalnej figurki podróżnika. Figurka ma standardowe rozmiary Playmobil ale wyróżnia ją cel dla jakiego powstała. Tim bo o nim mowa, to turysta, który udał się w podróż dookoła świata. 

Bohater dostępny jest dla członków klubu kolekcjonerskiego Playmobil, którzy to wysyłają go w najdalsze zakątki Ziemi. Od 22 stycznia 2014 jest w ciągłej podróży a końca nie widać…

Kim jest Tim?

tim

Tim kocha zwiedzać i uczyć się nowej kultury i tradycji. Uwielbia poznawać nowych ludzi, fanów Playmobil, dzięki którym ma możliwość wojażować i jeździć. Odwiedził już mnóstwo miejsc ale jego podróż cały czas trwa. Figurka ubrana jest w zieloną koszulkę, czarne szorty oraz białe trampki. Wyposażony jest w aparat, mapę oraz czerwony plecak.

Podróżowanie

Tim nie tylko zwiedza i bawi się z przyjaciółmi. Podczas pobytu na północnym biegunie pomagał Mikołajowi w przygotowywaniu prezentów, w New Jersey słuchał wykładu weteranów o wojnie, a w Australii opiekował się misiami koala. W podróży sypiał nie tylko w najlepszych hotelach ale także pod namiotem na łonie natury.

hotel namiot

Tim poznał wiele ciekawych osób, które opowiedziały mu historię swojego kraju, spotkał się z nową, interesującą kulturą i tradycjami oraz zasmakował regionalnej kuchni.

Najciekawsze miejsca, które zwiedził Tim

Wszystkie dotychczas odwiedzane miejsca dostępne są tutaj Strona cały czas jest aktualizowana, mam nadzieję, że Tim odwiedzi także Polskę.

A może wy także wybierzecie się w fantastyczną podróż ze swoimi figurkami Playmobil, jeżeli tak czekamy na zdjęcia!

Dodaj komentarz