PLAYMOBIL 1.2.3

Zastanawialiście się kiedyś czy nie kupić swoim najmłodszym pociechom zabawek z serii PLAYMOBIL 1.2.3? Jeśli jeszcze tego nie robiliście albo zastanawiacie się czy to dobre rozwiązanie. Powiem Wam dlaczego warto dać najmłodszym do zabawy PLAYMOBIL 1.2.3!

Żółta seria przeznaczona i zaprojektowana jest specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od półtora do trzech lat, po to aby rozwijać ich motorykę, kreatywność, koordynacje ręka  – oko czy zdolności językowe. Ktoś mógłby powiedzieć „PLAYMOBIL to tylko staroświeckie figurki, nie mają żadnych elektronicznych gadżetów, nie mówią, nie wydają dźwięków ”. Ja Wam powiem, że właśnie dlatego są takie fajne i że dzięki temu poprzez, artykułowanie różnych odgłosów (zwierzątek czy pojazdów) rozwija mowę. Dziecko buduje świat zabawy za pomocą figurek jednak bez żadnego schematu wszystko spoczywa w jego malutkich rączkach i główce.

Jeśli boicie się, że PLAYMOBIL może być niebezpieczny dla Waszej pociechy, to powiem Wam że seria 1.2.3 jest zaprojektowana tak, ze nie ma w niej żadnych małych elementów, które mogły by zostać połknięte, figurki są większe niż te w serii niebieskiej i nie posiadają żadnych odczepianych części a kształty zabawek są zaokrąglone.

PLAYMOBIL 1.2.3 przyciąga kolorem, mnogością elementów, dzieci razem z PLAYMOBIL poznają i uczą się otaczającego je świata.

Zobacz PLAYMOBIL 1.2.3 na PoszukiwaczeFrajdy.pl>>

[nggallery id=1]

Dodaj komentarz