Wykorzystaj silniki Playmobil by rozpędzić ulubione łodzie i pojazdy

Playmobil znany jest z wysokiej jakości zestawów i przemyślanych rozwiązań. Niewielu jednak wie, że część naszych ulubionych pojazdów możemy wyposażyć w dodatkowy moduł RC i przenieść zabawę na zupełnie nowy poziom.

playmobil 5536

Playmobil silnik podwodny RC 5536

Silnik Playmobil z numerem 5536 to rozbudowany dwu-wirnikowy moduł pasujący do większości statków. Zasilany sześcioma bateriami AA silnik łączy się bezprzewodowo z pilotem działającym przy pomocy baterii 9V (PP3). Świetnie sprawdzi się w wannie, basenie czy na jeziorze. W zestawie znajduje się silnik podwodny, pilot do sterowania oraz akcesoria potrzebne do montażu. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7-12.

Przykładowe zestawy do których pasuje silnik:

playmobil 5159

Playmobil silnik podwodny 5159

Podwodny silnik, zarówno jak 5536, pasuje do większości statków z serii Playmobil. Pojedynczy silnik jest montowany do statków, w odróżnieniu od silnika 5536 nie można nim sterować.Do jego użycia wymagana jest jedna bateria AA (brak w zestawie). Łopatki wirnikowe są wykonane z bezpiecznego i miękkiego tworzywa sztucznego. Biorąc pod uwagę brak możliwości sterowania, silnik może być używany tylko w obrębie domowym.
playmobil 4856

Playmobil Moduł RC 6914 i 4856

Moduł do sterowania jest kompatybilny z wszystkimi pojazdami Playmobil, które są do tego przystosowane. Odpowiednie oznaczenie RC znajduje się na pudełku Playmobil. Moduł ma daleki zasięg, może więc być stosowany na dłuższych dystansach (14 metrów). Sterowanie pojazdem jest ręczne, w następujących opcjach: do przodu, do tyłu, w prawo i w lewo. Do uruchomienia modułu potrzebne są baterie: 1 x 9V oraz 4 x AA. W zestawie znajduje się pilot oraz moduł do zamontowania w odpowiednim pojeździe.

Przykładowe zestawy do których pasuje silnik:
playmobil-5556

Napęd elektryczny do karuzel 5556

Rozbudź swój Park Rozrywki i przenieś go na kolejny poziom frajdy. Wystarczy zatrzasnąć silnik do odpowiedniego zestawu, a następnie podłączyć go do sterownika silnika za pomocą dołączonego kabla. Gdy wszystkie elementy są na swoim miejscu, patrz, jak twoje wesołe miasteczko ożywa! Zestaw wymaga użycia baterii 4 x AAA.

Przykładowe zestawy do których pasuje napęd:

Kup napęd elektryczny >

Dodaj komentarz