Playmobil Zwierzęta afrykańskiej sawanny 5417

Bohaterami dzisiejszej recenzji będzie rodzina słoni i nosorożców, drapieżny gepard i jeden miłośnik zwierząt i dzikiej przyrody, a wszystkie sceny będą rozegrane na małej “wysepce” będącej częścią afrykańskiej sawanny.

IMG_2782_m

Teraz podejdźmy bliżej do rodziny słoni, ale bądźcie bardzo ostrożni żeby nie spłoszyć zwierząt – nie macie pojęcia co potrafi zrobić rozzłoszczony i przestraszony słoń!

IMG_2726_m

Naszym oczom ukazały się dwa urocze zwierzątka z trąbą – jest to mama i mały słonik. Mama jako dorosły osobnik rusza trąbą, głową, uszami, nogami i kopytami.

slon

Maluszek musi jeszcze trochę dorosnąć aby być tak samo sprawnym jak mama. Na razie rusza głową, uszami i nogami. Zresztą sami zobaczcie jak to świetnie wygląda:

maly slonik

Ale mamy szczęście, właśnie podeszły do nas dwa nosorożce. Spójrzcie jakie są piękne:

nosorozce

Dorosły osobnik porusza nogami oraz głową a uroczy maluch tylko głową. Mama nosorożec ma naprawdę imponujący róg.

nosorozce_ruch

W okolicy pojawił się niebezpieczny gepard. Trzeba na niego uważać, w końcu jest to najszybsze zwierze lądowe na świecie! Popatrzcie jak rusza łapami, ogonem i głową.

gepard

Wszystkie ciekawe chwile swoim aparatem uwiecznił miłośnik dzikiej przyrody i zwierząt. Ubrany w brązowo-pomarańczowe spodnie, beżową kamizelkę granatową koszulkę i kapelusz. Na szyi ma lornetkę, aby sprawdzić co dzieje się w dalszych zakątkach sawanny.

fotograf

W zestawie znajdziemy jeszcze przenośną lodówkę z butelkami mleka, liść zieleniny, pudełko oraz kości.

akcesoria

 Jak podoba się Wam ten zestaw??

Zestaw do kupienia tutaj: Playmobil Zwierzęta afrykańskiej sawanny 5417>>

Zobacz inne zestawy klocków Playmobil w sklepie poszukiwaczefrajdy.pl >>

Dodaj komentarz