Playmobil Stadnina koni Game Box 5418

Mnóstwo zabawy ukrytej w małym pudełku tak w skrócie możemy scharakteryzować całą serię Playmobil Game Box. Dziś przyjrzymy się zestawowi zamkniętemu w tej małej skrzyneczki i będzie to Playmobil Game Box Stadnina koni 5418. Samo pudełko wygląda niczym magiczne wrota lub tajemnicza szafa ze srebrzącą się na drzwiach podkową i zielonymi ornamentami. Chcę otworzyć lecz drzwiczki nie puszczają, potrzebny jest klucz. Po chwili znajduje go pod pudełkiem i nie czekając długo przekręcam zamek.

Playmobil Game box otwarcie
Szybko otwieram drzwiczki, z głównej części wysuwam zagrodę, stawiam mały płotek na dachu i rozkładam boki pudełka.  Po dosłownie kilku ruchach moja stadnina jest gotowa – niesamowite.

Teraz przyjrzyjmy się bliżej temu zestawowi. Powiem szczerze, że ma on w sobie to co w Playmobil kocham najbardziej, czyli sporo drobnych akcesoriów, które nadają zabawie jeszcze więcej realizmu i sprawiają, że zabawa staje się fajniejsza.

Playmobil akcesoria

Tylko spójrz na to ile jest tu przyrządów do pielęgnacji koni – szczotki i grzebienie, które możemy włożyć do specjalnie zamontowanych na ścianie uchwytów lub schować do czerwonej skrzynki na szczotki.
Nie zabrakło tu także akcesoriów niezbędnych do tego by zachować czystość w stadninie – wiaderko, szczotka i widły do siana.

Playmobil

Jak już jesteśmy przy sianie, to spójrzmy co znajdziemy w tym zestawie do jedzenia dla naszego konika? W koszu mamy marchewkę i pietruszkę, a zaraz obok stoi snopek siana. W boksie znajdziemy jeszcze zieleninę.

Playmobil Kon i dzokejka
W tym zestawie znajdziemy także szarego ruszającego głową, konia z białą grzywą i długim ogonem. Obok niego stoi dżokejka z toczkiem na głowie. Do Game Box-a dołączono także siodło.

Kot playmobil
W naszej stadninie, znajdziemy także czarnego kotka i dwie małe myszki a na górze gniazdko uwiła sobie mała sroczka. Nie mam pewności czy to na pewno jest sroczka, więc jeśli wiesz co to za ptak mieszka w naszej stadninie to daj mi znać.

Playmobil Gniazdo
Podsumowując uważam, że to naprawdę fajny zestaw za stosunkowo niską cenę. Znajdziemy w nim mnóstwo akcesoriów rodem z prawdziwej stadninie. Z małego pudełka, które w każdej chwili możemy zamknąć i zabrać wszędzie ze sobą, potrafi powstać stadnina.

Playmobil Game box
Do tej pory na rynku polskim ukazały się 4 rodzaje game box-ów o zróżnicowanej tematyce: Baśniowy pałac, Smocza Kraina, Policja i Stadnina Koni. W styczniu 2015 roku na rynku niemieckim ukażą się nowe Game Boxy, jednak nie jest jeszcze znana ich data premiery na rynku polskim.

Zobacz wszystkie Game boxy Playmobil na poszukiwaczefrajdy.pl>>
Zobacz inne Zabawki i Klocki Playmobil >>

Dodaj komentarz