Playmobil Smoczy statek wojenny 5481

Mieliście już okazję znaleźć się na pokładzie statku Smoka? Jeśli nie to dzisiaj możecie to nadrobić, bo zabieram wszystkich chętnych na deski Smoczej łodzi. Razem przeżyjemy niezwykłe przygody z wojownikami z dalekiej Azji!

Playmobil Smoczy Statek wszystkie elementy

Nie ma co marnować czasu trzeba szybko przygotować łódź na daleki rejs. Najpierw musimy założyć żagiel – to dosyć proste, wystarczy, że zaczepimy maszt o specjalne wypustki w żaglu i już wszystko będzie gotowe.

Playmobil Zagiel

Teraz zamontujemy armaty – bo czym byłby wojskowy statek bez strzelających armat? Jeszcze tylko szybki instruktarz z obsługi armaty: bierzemy płonącą strzałę – tylko ostrożnie, grozi poparzeniem! Umieszczamy ją w otworze, nakierowujemy na cel, naciskamy na spust i strzała już jest w locie.

Playmobil armata

Statek jest już gotowy na daleką wyprawę, ale my najpierw musimy poznać załogę Smoczej łodzi. Oto dwóch azjatyckich wojowników, ubranych w tradycyjna zbroję, jak widzimy mają ze sobą miecz, łuk, sztylet, na ręce jednego z nich widzę specjalną broń – trochę przypomina mi Edwarda Nożycorękiego, niestety nie znam fachowej nazwy na ten rodzaj uzbrojenia. Jednak jeśli Ty wiesz co to jest szybko daj mi znać!

wojowie

Jednak to nie są wszyscy członkowie załogi! Teraz przedstawię Wam niebiesko-zielonego Smoka! Rusza skrzydłami, nogami i paszczą. Skrzydła możemy także odczepić – ale wydaje mi się, że Smok nie byłby zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Playmobil Smok

Przyjrzyjmy się bliżej Smoczej łodzi. Jest dość duża – ma aż 46 cm. Na pokładzie mamy niewielkie wypustki, które pozwalają zamocować figurki, dzięki czemu są stabilne a spienione wody naszej wanny nie będą przewracać wojowników.

 Playmobil wypustkiPlaymobil figurka

Playmobil Statek

Dwa pływaki po boku statku zwiększają jego stabilność. Na środku mamy koło sterowe, którym można obracać. Dziób statku to okazały smoczy łeb.

Nasz statek jest już gotowy do dalekiej wyprawy. Jeśli tylko dysponujesz dużą wanną to możesz go zabrać ze sobą do kąpieli. Do Smoczego statku wojennego można także podpiąć podwodny silnik 5159.

Playmobil silnik

Mam nadzieję, że Wam się podobało. Już niedługo na naszym bloku opublikuję video recenzję dwóch największych zestawów ze Smoczej krainy Playmobil – chcesz ją zobaczyć?

Zestaw do kupienia tutaj: Playmobil Smoczy statek wojenny 5481>>

Zobacz inne zestawy Playmobil w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Dodaj komentarz