Nowości Playmobil 2015!

Zastanawiasz się jakie nowości Playmobil trafią na Polski rynek w tym roku? Jeśli tak, to zacznę od tych z nowej serii Playmobil Wesołe Miasteczko, które w 2014 roku zostały nagrodzone na Targach w Norymberdze w kategorii PreSchool.

Playmobil Wesołe Miasteczko to mikroświat przeznaczony dla osób które uwielbiają niebezpieczne przejażdżki na diabelskim młynie, świat kolorowych karuzel oraz stoisk ze słodyczami. Karuzele z tej serii możemy napędzać ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego do karuzel.

Playmobil Wesołe Miasteczko

Playmobil City Action wzbogaciło się o nową serię Straż Przybrzeżna. Największy zestaw z tej serii to Kwatera straży przybrzeżnej 5539 ze świecącą latarnią, rampą i wyciągarką linową dla łodzi. Uwagę należy także poświęcić Statkowi ratownictwa przybrzeżnego 5540, który jest dość duży, fajnie wykonany i ma pompkę wodną – wszystkie te cechy sprawiają, że jest to naprawdę fajna zabawką, którą możemy zabrać do większej wanny, basenu czy jeziora i razem z figurkami Playmobil odegrać wiele akcji ratunkowych.

Playmobil Straż przybrzeżna

Małe zmiany możemy także zaobserwować w Playmobil City Action Straż Pożarna. Kwatera Straży Pożarnej tym razem jest nieco mniejsza, ale co za tym idzie i trochę tańsza. Jeśli chodzi o samochody strażackie to zmiany w tym temacie możemy nazwać kosmetycznymi, ponieważ są niemalże takie same jak ich starsi odpowiednicy czyli: Playmobil samochód strażacki 4821 oraz Playmobil Samochód Strażacki z Drabiną 4820.

Playmobil Straż pożarna

Playmobil City Action Policja została wzbogacona o dwa nowe samochody: Pojazd jednostki specjalnej ze światłem i dźwiękiem 5564 oraz Transport pieniędzy 5566.  W tym roku znajdziemy także nowy helikopter tym razem nie będzie to Helikopter policji a Jednostki specjalnej 5563.

Playmobil Policja

Playmobil City Life zostało wzbogacone o kolejną serię, czyli Wizytę u weterynarz. Jest ona odświeżeniem serii Playmobil City Life  Zoo, a ich zestawy praktycznie nie różnią się za wiele od siebie, mimo to bardzo się cieszymy, że ponownie zagościły w katalogu Playmobil.

Playmobil weterynarz

Fani zabawek zdalnie sterowanych powinni zwrócić uwagę na Luksusowy jacht 5205, do którego można dołączyć Podwodny silnik RC 5536, dzięki czemu możemy zabrać jacht i popływać na wodach pobliskiego jeziora.

playmobil 5205

Playmobil City Life rozszerzył się także o kolejną serię jaką jest Nowoczesna luksusowa willa. Zestawy z tej serii już w ubiegłym roku debiutowały na rynku niemieckim, a w teraz pojawią się u nas. W pierwszej połowie tego roku będziemy mogli pobawić się Bungalow dla gości, tarasem z basenem oraz luksusowym kabrioletem. W drugiej połowie roku pojawi się duża Willa 5574.

Playmobil Luksusowa Willa

Od lipca tego roku spore zmiany znajdziemy w serii Playmobil Rycerze. Tu będą na nas czekać nowe zamki i nowe potwory. Według mnie jest to jedna z najlepszych serii, która będzie w tym roku dostępna.

Playmobil Rycerze

W lipcu także pojawi się Playmobil City Life Przedszkole. Seria ta ma w swojej ofercie wiele ciekawych i kolorowych zestawów. Największym jest Przedszkole promyk 5567, które warto rozbudować o Plac zabaw 5568 oraz pozostałe, mniejsze zestawy.

Playmobil przedszkole

Zobacz klocki Playmobil na PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Dodaj komentarz