Niesamowity pościg Policji Playmobil

W mieści Playmobil dzieje się coś niedobrego. Na szczęście miasto jest strzeżone przez najlepszych i najskuteczniejszych funkcjonariuszy Policji Playmobil. Żaden przestępca nie ma z nimi szans. Niesamowite pościgi, zaskakujące zwroty akcji oraz zagadki są na wyciągnięcie ręki.

Policjanci Playmobil mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt. Helikopter policyjny (art. 5183), do którego mieści się aż trzech policjantów, wyposażony jest w działającą wciągarkę linową oraz reflektor. Z kolei radiowóz (art. 5184) zmieści czterech funkcjonariuszy a światła na dachu, dzięki bateriom naprawdę świecą. Motor policyjny Playmobil (art. 5185) to najnowszy nabytek. Jest nie tylko bardzo szybki ale i lekki. Idealny na pościgi w wąskich uliczkach miasta. Furgonetka policyjna (art. 4023) doskonale sprawdza się podczas przewożenia więźniów. Ma otwierane boczne i tylne drzwi, także dach jest ruchomy. Światła dzięki bateriom świecą a widoczny napis zmienia się ze STOP na POLICE.

Wczoraj, w nocy doszło do napadu na bank z bankomatem. Klienci dzięki karcie do bankomatu mogą wypłacać pieniądze ale ktoś próbował oszukać uczciwych obywateli miasta Playmobil. W tym samym czasie inny włamywacz próbował ukraść cały sejf (art. 4059). Nie udało mu się złamać szyfru a jego samochód nie sprawdził się podczas ucieczki. Szybka reakcja Policji Playmobil oraz świadków zdarzenia zapobiegła dalszym napadom. Dziś włamywacze są już pilnowani przez antyterrorystów (art. 5186) na komisariacie. Każdy posterunek Policji Playmobil (art. 5421) wyposażony jest w areszt, który dodatkowo jest oświetlony oraz monitorowany. Co więcej każdy policjant ma dostęp do zbrojowni, gdzie znajduje się broń, megafon oraz inne drobne akcesoria. W komisariacie jest także centrum monitoringu, na którym widoczny był napad.

Miasto znów jest bezpieczne a obywatele wdzięczni za ciężką pracę Policji Playmobil. Funkcjonariusze zawsze gotowi są do pościgów. Pozwól dziecku na przeżycie własnych, niepowtarzalnych przygód z Playmobil i pamiętaj, że jedyną granicą zabawy jest wyobraźnia.

Dodaj komentarz