Najlepsze helikoptery Playmobil

Dziś przygotowaliśmy wpis dla wszystkich fanów podniebnych akrobacji. Oferta Playmobil jest tak duża i zróżnicowana, że udało nam się wybrać rozmaite helikoptery i śmigłowce, które zachwycą każdego malucha. W zestawieniu znajdują się zestawy, które są cały czas dostępne w sprzedaży, serie, które są wycofane z katalogu Playmobil, nie były brane pod uwagę. 

playmobil-5916

Helikopter policyjny 5916

To najmniejszy zestaw w naszym podsumowaniu, który jest idealnym dodatkiem do mikroświata policji. Helikopter ma namalowane charakterystyczne, policyjne motywy. Wyposażony jest w żółte reflektory, rakiety oraz figurkę jednostki specjalnej Playmobil. Śmigła helikoptera są ruchome!

Kup Playmobil Helikopter policyjny 5916 >

playmobil-5563

Helikoper jednostki specjalnej 5563

Zestaw wyposażony jest w obrotowy reflektor, dzięki czemu jest idealnym środkiem transportu do poszukiwań zbiegów.  Jest super szybki dlatego sprawnie złapiesz przestępców a następnie odstawisz ich do celi. Wewnątrz znajduje się miejsce dla dwóch figurek Playmobil. W zestawie dostępna jest także figurka policjanta Playmobil oraz broń.

Kup Playmobil Helikopter jednostki specjalnej 5563 >

playmobil-5542

Helikopter gaśniczy 5542

Helikopter należy do serii straż przybrzeżna i jest częścią serii City Action. Główną misją ratowników jest strzeżenie bezpieczeństwa nad wodą. W zestawie znajdują się dwie figurki: pilota i ratownika Playmobil, kosz do nabierania wody, lina z hakami, płonąca beczka oraz torba medyczna. Dzieci mają możliwość naprawdę zebrać wodę do kosza a następnie po przetransportowaniu i zwolnieniu blokady, zgasić pożar w każdym dostępny miejscu. Lina pomoże wyciągnąć tonących z wody lub rozbitków na środku oceanu. Helikopter ma ruchome śmigła, reflektor, dwa miejsca siedzące dla figurek oraz uchwyt, dzięki któremu jedna figurka może stać na podeście helikoptera.

Kup Playmobil helikopter gaśniczny 5542 >

playmobil-6686

Śmigłowiec ratunkowy 6686

Ostatni w naszym zestawieniu jest ogromny śmigłowiec ratunkowy, który jest idealny do pracy zarówno na lądzie jak i wodzie. W zestawie znajdują się aż trzy figurki: pilota i ratownika Playmobil oraz poszkodowane dziecko. Dodatkowo śmigłowiec wyposażony jest w nosze, torbę medyczną oraz gips, który można założyć na głowie, ręce lub nodze. Śmigła są ruchome a kabina pilota, klapa bagażnika i oboje drzwi helikoptera są otwierane. Rannego można przetransportować za pomocą noszy oraz bezpiecznie umieścić go wewnątrz śmigłowca.

Kup Playmobil śmigłowiec ratunkowy 6686 >

Każdy z wybranych zestawów może stworzyć zupełnie inną historię, a razem tworzą fantastyczny zespół. Są doskonałym wsparciem dla jednostek lądowych oraz doskonałym uzupełnieniem serii Playmobil. A czy ty masz w swoim zespole helikoptery i śmigłowce? Pochwal się swoją kolekcją w komentarzu :)

Zobacz wszystkie dostępne zestawy Playmobil >

Dodaj komentarz