Dinozaury Playmobil zaatakowały

Playmobil, o którym opowiadałam już wcześniej wprowadziły do sprzedaży nową serię, serię która z pewnością podbije wyobraźnię małych odkrywców. A co najważniejsze jest to doskonała propozycja nie tylko dla chłopców ale i ich rodziców. Dinozaury, bo o nich mowa, od dawna fascynowały i interesowały ludzkość. Te potężne i wszechwładne zwierzęta są już dostępne w sklepach i czekają na nowe przygody.

Playmobil jest marką stworzoną w celu rozwijania wyobraźni oraz kreowania osobowości dzieci. Wymyślne historie oraz ogromna fantazja pozwoli dzieciom przenieść się do wymarzonego świata. Może to właśnie Dinos będzie ulubioną serią Waszych pociech? Playmobil Dinos opowiada o olbrzymich dinozaurach oraz badaczach, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć ich środowisko. Do wyboru jest osiem zestawów, w których występuje aż dziewięć różnych ras tych olbrzymich gadów.

Pozwólcie, że zabiorę Was teraz w podróż miliony lat wstecz. Spotykamy się przy wspaniałym wulkanie Playmobil art. 5230 z działającą funkcją wydobywającej się lawy i wieloma ukrytymi skamieniałościami. Musimy wyciągnąć nasze pomoce naukowe: lupy, transportery, lornetki oraz narzędzia by zbadać te wszystkie cuda natury. Zerknijcie, tam po prawej z trzech jajek Stegosaurusa (art. 5232) wykluwają się młode. Cóż za niezwykły widok. A dalej Velociraptor atakuje gniazdo Deinonychusów (art. 5233), musimy mu pomóc. Czy każdy ma broń? Może być trochę niebezpiecznie. Spójrzcie tam przy oazie leży ranny Dimetrodon (art. 5235). Pomóżcie mi załadować go do naszego pojazdu by zabrać go do centrum leczniczego. Samochód ma podnoszoną szoferką i chowaną obudowę jako kratkę transportową, to nam ułatwi pracę (art. 5236). Po drodze może zobaczymy Brachiosaurusa albo Triceratopsa z maleństwem (art. 5231). Pień drzewa to będzie doskonały punkt do obserwacji albo kładka ponad rzeką. Cóż za niezwykła wycieczka a to dopiero jeden dzień zabawy.

Pamiętajcie, że każdy dzień może przynieść coś nowego, nowe przygody i niespodzianki. To od Waszej wyobraźni zależy czy dzień będzie pełen wrażeń. Pozwól dziecku na odrobinę adrenaliny, niech ono także opowie Ci o swojej wycieczce do krainy Playmobil Dinozaury.

Dodaj komentarz