Bo wielki smok to dobry smok!

Czy jest tu jakiś miłośnik Smoków i smoczych opowieści? Jeśli tak to znalazłam dla Ciebie świetny zestaw! Olbrzymi waleczny smok 5482 Playmobil to największy spośród smoków Playmobil dostępny na rynku ma aż 34 cm (mierzony w pozycji jak na zdjęciu).

IMG_4593

Playmobil smok

Nasz Olbrzym może poruszać skrzydłami, łapami, nogami i paszczą – dzięki temu zabawa staje się dużo fajniejsza, a nasz smok może przybierać różne, zarówno groźne jak i śmieszne pozy. Zresztą sam zobacz to czarno czerwonego groźne smoczysko z wielkimi pazurami!

 Playmobil Smok 1Playmobil Smok 2

Jednak wielkość to nie wszystko co wyróżnia tego smoka spośród całej reszty dostępnej na rynku! Ognista grzywa oraz płomień z paszczy świecą w ciemnościach!

Playmobil Smok swieci

W smoczych podróżach naszemu Olbrzymowi towarzyszy także Azjatycki Wojownik, ubrany w tradycyjną zbroję i wyposażony w broń. Razem tworzą naprawdę zgrany duet. Playmobil Wojownik

Playmobil Wojownik

W myśl zasady, bo wielki smok to dobry smok! Możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest to naprawdę fajny zestaw i na pewno nie rozczaruje małego miłośnika smoczych opowieści.

Zestaw z serii Dragons: Playmobil Dragons >>

Zobacz inne klocki i zabawki Playmobil na PoszukiwaczeFrajdy.pl >>

Dodaj komentarz